Logotyp
PL EN DE

Restauracja

Jan Olbracht Browar Staromiejski to nie tylko miejsce, gdzie serwuje się piwa, to także restauracja proponująca liczne dania, będące wariacją kuchni polskiej i bawarskiej. Dbamy o wszystkich naszych klientów, dlatego oferujemy zarówno potrawy wegetariańskie, jak i te przeznaczone dla mięsożerców. W obu przypadkach robimy wszystko, żeby każdy posiłek smakował jak najlepiej ale i nie stronimy od kompozycji z wykorzystaniem naszego piwa.

Nad jakością potraw czuwa Szefowa Kuchni Natalia Wilkaniec, która przez lata zdobywała doświadczenie w najciekawszych restauracjach na gastronomicznej mapie Polski. Dzięki jej zaangażownaiu i pomysłowości, w karcie menu można znaleźć interesującą mieszankę smaków zarówno tradycyjnych jak i lokalnych doskonale komponujących się z naszymi piwami.

Restauracja jest podzielona na cztery poziomy.

W oryginalnej gotyckiej piwnicy znajduje się bar z wielokranem z którego serwowane są piwa z innych browarów rzemieślniczych. Jednorazowo to 8 rodzajów piwa. To tu najczęściej organizujemy spotkania miłośników piw kraftowych ale również koncerty. Częścią składową piwnicy jest też salonik VIP a atrakcją dla miłośników historii jedno z nielicznych w Toruniu hypokaustum – średniowieczne centralne ogrzewanie.

Poziom 0 to serce browaru, czyli warzelnia, bar oraz bardzo popularne drewniane beczki w których goście w miłej atmosferze mogą spędzać czas.

Na poziomie I znajduję się tzw. Sala Królewska nawiązująca swoim wystrojem do czasów dawnych a uzupełnieniem klimatu są autentyczne piętnastowieczne polichromie.

Sala na poziomie II jest dodatkowo wyposażona w urządzenia multimedialne tj. projektor, ekran, odpowiednie nagłośnienie. Oznacza to, że nasz lokal jest idealnym miejscem do zorganizowana szkoleń, konferencji lub spotkań biznesowych.

Wszystkie sale są klimatyzowane.

W okresie letnim udostępniamy kącik dziecięcy gdzie w każdy weekend czeka na dzieciaki profesjonalna animatorka.

Jan Olbracht Browar Staromiejski

ul. Szczytna 15
87-100 Toruń

tel. 797 903 333
mail:rezerwacja@browar-olbracht.pl
Godziny otwarcia:

Pon. - Czw. 13:00 - 23:00
Pt. - Sb. 11:00 - 24:00
Ndz. 11:00 - 22:00